Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pangeo tours

Pangeo tours

Lannova 15
370 01 České Budějovice
Telefon: 386 359 321
Web: http://www.pangeotours.com
Email: info@pangeotours.com

 

CK Pangeo tours je největší hotelbusový dopravce v České republice. Pořádáme unikátní poznávací a expediční zájezdy prakticky do celého světa – konkrétně se jedná o Evropu, Blízký východ, Jižní Ameriku a Afriku.

Své služby nabízíme již déle než 15 let a během té doby jsme si vybudovali velice solidní reputaci. Jsme samozřejmě velmi potěšeni, že většina zákazníků s námi jezdí opakovaně!

Cestování hotelbusy CK Pangeo tours má celou řadu příjemných výhod. Umožní vám navštívit vzdálené destinace, poznat zblízka život místních obyvatel, užívat si pohodlí a zázemí hotelbusu, to vše za velice příznivou cenu. Zájezd hotelbusem nabízí jedinečný a nezaměnitelný cestovatelský zážitek – intenzivní, a přitom komfortní. Hotelbusy poskytují cestovatelům téměř dokonalou kombinaci pohodlí vlastního domova a pocitu být na cestách.

Hotelbusem se snadno dostanete na místa, kam jinak vede pouze místní, často nespolehlivá a únavná doprava. Díky zvýšené mobilitě a možnosti rychlého přesunu můžete navštívit ještě více zajímavých míst.

Při delší cestě jistě oceníte možnost mít na palubě hotelbusu vlastní zázemí. Zbavíte se starostí o zavazadla, nemusíte myslet na jejich bezpečnost,vše máte neustále po ruce.

Velice příjemnou stránkou tohoto způsobu cestování je stravování, protože na všech cestách poskytujeme plnou penzi. Kuchařské umění našich posádek podpořené kvalitním technickým zázemím potěší i ten nejmlsnější jazýček.

Dobrou pověst firmy dělají především lidé. Během cesty hotelbusem se o vás postará zkušená dvoučlenná posádka. Náš tým řidičů tvoří absolutní profesionálové, kteří vás zcela bezpečně dopraví tam i zpátky a zároveň vám budou ochotnými průvodci a pomocníky.

Na palubě hotelbusu vládne dobrá nálada, ke které může každý klient přispět dle svých možností a zájmů. Z cizích lidí se během krátké doby vytvoří parta cestovatelů. Snad i díky tomu je cestování hotelbusy tak oblíbené mezi klienty všech věkových skupin.

V současné době můžete s našimi hotelbusy vyjet do mnoha destinací téměř po celém světě. V Evropě, na Blízkém východě a v severní Africe provozujeme typ Karosa LUX, v jižní Africe a Jižní Americe se jedná o typ Volvo FM9/16, respektive FM9/15. Už při konstrukci hotelbusu jsme mysleli na veškeré nutné vybavení pro bezpečnou a pohodlnou přepravu, odpočinek, stravování i komfortní spánek. Ačkoli se od sebe hotelbusy v detailech liší, zásadní charakteristiky jsou obdobné. Prostorné vnitřní uspořádání nabízí dostatek pohodlí pro sezení během jízdy i pro stravování. Místo vyhrazené pro spaní zaručuje všem kvalitní odpočinek při zachování dostatečné míry soukromí. Všechny hotelbusy jsou vybavené plnohodnotnou kuchyní, která umožňuje kdykoli během zájezdu přípravu vynikajících teplých či studených jídel. Nedílnou součástí vybavení je odpovídající sociální zázemí.

Další kontakty

386 359 502, 386 359 802 
732 982 746

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.